ro Bohemia Sekt - Pro jedinečnost okamžiku
Demi Sec

Bohemia Sekt demi sec

Proslulé šumivé víno, které si již více než 40 let získává milovníky sektů svou harmonickou jemně polosuchou chutí a svěží středně plnou květnatou vůní. Pro jeho výrobu sekundárním kvašením francouzskou metodou Charmat jsou vybírána vysoce kvalitní bílá vína a ta jsou do základního cuvée pečlivě sestavována podle originální receptury.

BS Brut

Bohemia Sekt brut

Vysoce ušlechtilé šumivé víno s jemnou a svěží vůní, harmonickou chutí s příjemně vystupujícími kyselinami a jemným dlouhotrvajícím perlením. Cuvée je připraveno z vybraných bílých odrůd révy vinné, přičemž hlavní podíl v něm tvoří odrůdy Ryzlink vlašský a Veltlínské zelené. Odborníky je doporučován jako aperitiv a neopakovatelné je jeho podávání ke studené snídani.
Bohemia Sekt sec

Bohemia Sekt sec

Ušlechtilé šumivé víno s jemnou a svěží vůní, harmonickou chutí s vyvážeností kyselinek a zbytkového cukru a jemným dlouhotrvajícím perlením. Je vyrobeno sekundárním kvašením charmatovou metodou. Hlavní podíl v cuvée má Ryzlink vlašský a Veltlínské zelené. Výborně se hodí ke každému ovoci, ovocnému poháru i zmrzlině a samozřejmě do celé řady míchaných nápojů.
Bohemia Sekt rosé brut

Bohemia Sekt rosé brut

Skvělá kompozice Frankovky a Svatovavřineckého, sekt s bohatším a zároveň dlouhotrvajícím perlením, s nádhernou lososovou barvou. Ve vůni se projevuje svěžest a ovocnost s tóny lesních plodů. Svěží a harmonická chuť vynikne při podávání s lehkými předkrmy z ryb.
Bohemia Sekt rosé demi sec

Bohemia Sekt rosé demi sec

Víno lososově růžové barvy se svěží jemnou ovocnou vůní a nasládlou, polosuchou chutí. Cuveé je složeno z pečlivě vybíraných modrých hroznů. Jemné, dlouhotrvající perlení povzbudí k chuti především v kombinaci s dezerty nebo zmrzlinou. Velmi vhodné i do míchaných nápojů, např. bowle.
Bohemia Sekt demi sec červený

Bohemia Sekt
demi sec červený

Kypré červené šumivé víno, jehož barva, čirost, jemná a svěží vůně a jedinečná chuťová harmonie okouzluje opravdové znalce šumivých vín. Vyznačuje se jemným dlouhotrvajícím perlením a jeho chuť vynikne zejména s dezerty bohatými na čokoládu a také jako skvostný doplněk k čokoládovým bonbónům. Skvěle doplní též tmavá kořeněná masa připravovaná na grilu.